UEFA D στα Χανιά
Ολοκληρώθηκε τις προηγούμενες μέρες το πρώτο UEFA D που είχαμε την χαρά να διοργανωθεί στην πόλη μας από την Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Χανίων. Πρόκειται για πιλοτικό πρόγραμμα για τις Ακαδημίες. Παρόν ήταν εκλεκτοί εισηγητές , ο κ. Υφαντίδης Αθλητικός ψυχολόγος, ο κ. Γαργαλιάνος καθηγητής Πανεπιστημίου και ο κ. Σίσκος προπονητής υπεύθυνος ανάπτυξής της ΕΠΟ.
Παρών στην διαδικασία και ο Σύνδεσμος προπονητών ποδοσφαίρου Χανίων με την παρουσία του κ. Πρόκου, κ. Πηγουνάκη, κ. Μπασιά .
![](https://spp-pagritios.gr/wp-content/uploads/2020/02/FB_IMG_1581753120268.jpg)
![](https://spp-pagritios.gr/wp-content/uploads/2020/02/FB_IMG_1581766764198.jpg)